Saturday, September 13, 2008

Kenapa bah ne anjing ne?


Time sia jalan2 sana bandar, sia mbil2 la gamar, tiba2 ne ada sesuatu yg sia nampak lain-lain..sia pun hairan juga la, bila sia tingu2 ni animal, sia pun keliru, puppy ka ulat bulu..astaga...sia kasian juga ne..ni la kalau ibubapa inda sefahaman..masing-masing mau dengan cara hidup sendiri..sampai anak pun ditinggalkan...
Mama tu ulat puppy sana suda atas pokok kayu p makan daun, bapa tu ulat puppy pula sana suda jalan2 cari sisa makanan...tunggu kana timbak Penguasa...


Kalau sia bawa pulang ne Ulat Puppy, ntah, apa la sia mau kasi makan dia kan...hehe

No comments: